Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Islámská ideologie opět v Evropě vraždila! Jak dlouho ještě bude?

23. 05. 2017 22:53:17
Tentokrát jsou obětí dokonce nevinné děti! Hledají se viníci. Hledají se příčiny. Vše je pod kontrolou, hlavně nehysterčit! Zřejmě „selhání jednotlivce“, jméno nejprve raději utajíme, aby nevznikly nežádoucí "nenávistné konotace".

A hlavně prý – „musíme si na něco takového zvyknout“!

Opravdu se zdá, že si nešťastná Británie (a spolu s ní i valná část zemí západní Evropy) dokonce snad zvykat i začala. Skoro jakoby takové vraždění zdejší lidé pod dojmem prohlášení nejrůznějších politiků (např. prezidenta Francie Macrona) už obecně „přijali“ jako jakousi sice politování hodnou, nicméně zřejmě nezbytnou součást života v jejich zemi ve 21. století. Už se ani nepořádají žádné demonstrativní pochody politiků, jako tomu bylo v případě po vyvraždění Charlie Hebdo.

Mnozí slušní lidé si určitě rádi oddechnou, že se tentokrát to vraždění naštěstí vyhnulo právě jejich dětem a jim samotným a doufají, že i napříště budou mít takové štěstí. Politici se opět v hraném šoku předhánějí v prohlášeních, jak nás nic takového nemůže zastrašit a jak nás to naopak semkne v boji proti terorismu, nad kterým zvítězíme! Občas sice někdo v Evropě zemře rukou teroristických muslimských vrahů, ale tomu prý bohužel nelze zabránit. Tak se s tím raději nějak smiřme!

Opravdu?!

Ne! Nikdy se s něčím takovým nesmíme smířit!

Je třeba už konečně přestat lhát a hledat jen jakési zástupné příčiny tohoto svinstva a pozdě hasit až vzniklé strašlivé důsledky příčin skutečných. Viník je tady zcela zřejmý a není třeba ho jakkoli dlouze hledat. Je třeba jasně říct, že dlouhodobě všechny důkazy jasně nasvědčují tomu, že v Evropě zase a znovu teroristicky vraždila a vraždí nenávistná islámská ideologie, kterou je proto už konečně a jednou pro vždy nezbytné postavit mimo zákon a její šíření a propagaci tvrdě trestat! Bylo tomu tak i v tomto případě, stejně jako v desítkách případů předešlých. Je přitom úplně jedno, zda se pachatel narodil a žil v Libyi, Afghánistánu, Británii či Německu. Výsledek je vždy stejný – import a infiltrace kultu nenávisti a smrti s následným teroristickým vražděním! A bude stejný tak dlouho, dokud to dovolíme a dokud neodstraníme jeho skutečnou příčinu.

Jsem si jistý, že pokud by ten současný mladý vrah z Manchesteru byl vychován (Citace z článku na Novinkách.cz - „Rodina se chovala podivně. Salman prý před pár měsíci na ulici hlasitě recitoval modlitbu v arabštině.“) v prostředí, které by islámskou ideologii „neglorifikovalo“ ani netolerovalo a naopak ji otevřeně, pravdivě a se vší právní vážností postavilo na roveň nepřípustného fašismu, nacismu či komunismu, nevraždil by! A s vysokou pravděpodobností by se vůbec nestalo, že by k takovému činu pachatele přiměl Islámský stát a pak se jím "chlubil" a veřejně se k němu hlásil!

Ovšem namísto toho jednáme úplně opačně. Připouštíme toleranci islámské nenávistné ideologie, všemožně ji omlouváme, zakazujeme dokonce její jakoukoli kritiku, lžeme o jakési neexistující integraci této nenávistné ideologie do svobodné demokratické společnosti, umožňujeme vznik, růst a šíření tohoto podhoubí nenávisti, a pak (v jakémsi pokrytecky falešném úžasu a hraném šoku) se divíme, že se najednou ocitáme a žijeme ve světě strachu, terorismu a vraždění.

Naše vysoké školy chrlí tisíce mladých lidí s naprosto pokřiveným uvažováním. S naučeným zidealizovaným přesvědčením, že „všichni jsme především lidé, že islám je kulturním obohacením Evropy a její nedílnou součástí, že národy neexistují a hranice států jsou přežitkem a že jsme povinni přijmout a podělit se o vše s kýmkoli, kdo k nám přijde“. Školy nevyučují pravdu a reálné skutečnosti. Dá se říct, že školy tady tím samy nepřímo také napomáhají vzniku islámského terorismu v Evropě a potažmo možná i vzniku dalších nenávistných násilných hnutí v reakci na tuto příčinu. Realita je totiž taková, že nenávistná ideologie dokáže z lidí udělat bestie. A mladí lidé mají tendenci jí podlehnout o to více, pokud není potírána a po právu odsuzována.

Co tedy chceme a co bude dál?

Budeme dál přehlížet a bagatelizovat do očí bijící skutečnosti a pravdivé příčiny bestiálního a nelidského vražedného terorismu zavlečeného do naší dříve svobodné a bezpečné demokratické Evropy? Budeme stále lhát a říkat – vše je OK, hlavně nepanikařit, jde jen o výjimečný exces! A občas za vzájemného smutku a v ostentativním „šoku“ pak vždy pohřbíme nějaké ty zavražděné? A budeme vděční za každý den, kdy se právě nám takové teroristické vraždění vyhnulo a budeme žít ve světě hlídaném těžkooděnci se samopaly v rukách?

Odpověď je poměrně snadná – potrvá to přesně tak dlouho, dokud to dovolíme!

Autor: Luděk Mazurek | úterý 23.5.2017 22:53 | karma článku: 37.91 | přečteno: 926x

Další články blogera

Luděk Mazurek

Znásilnění 16leté dívky afghánskými běženci v Německu. U nás nepřipusťme za žádnou cenu!

Je opravdu tak těžké splnit ten nejzákladnější požadavek, jaký mohu občané mít vůči státu, ve kterém žijí a na který ve svých daních odvádějí své peníze, kterým je požadavek zabezpečení elementární bezpečnosti?!

17.9.2017 v 19:18 | Karma článku: 41.75 | Přečteno: 1869 | Diskuse

Luděk Mazurek

Eurokomunismus s ódou na radost 21. století!

Filozofie komunismu je obsažena v jeho základní myšlence: „Každý podle svých schopností, každému podle jeho potřeb“. Současná nová Eurounijní filozofie Eurokomunismu 21. století z ní zjevně vychází a ještě navíc ji upřesňuje.

2.9.2017 v 19:28 | Karma článku: 32.09 | Přečteno: 645 | Diskuse

Luděk Mazurek

Papež František upřednostnil zájmy uprchlíků před bezpečím a životy domácích lidí!

Dnešní poselství Papeže Františka, ve kterém povyšuje zájmy uprchlíků nad národní bezpečnost a hájí údajné „právo“ kohokoli vstupovat do jakékoli země, která má mít povinnost se pak o něj postarat, je skutečně nevídané a šokující.

22.8.2017 v 21:06 | Karma článku: 42.75 | Přečteno: 2521 | Diskuse

Luděk Mazurek

Integrace po muslimsku!?

Tzv. „integrace“ muslimských imigrantů už v zemích EU spolkla miliardy a miliardy Euro. A výsledek? Jediné, co se spolehlivě podařilo do Evropy importovat a „integrovat“ je přetrvávající islámský vražedný terorismus a izolovanost.

18.8.2017 v 18:09 | Karma článku: 36.26 | Přečteno: 1326 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Karol Wild

Nevýhoda pana Drahoše

Prezidentský kandidát pan Jiří Drahoš byl podroben pečlivému zkoumání při návštěvě Olomouce. Časopis Respekt si všiml, že nerad zvedl prsty na vítězství, byl nedochvilný a není šoumen.

18.11.2017 v 21:30 | Karma článku: 11.44 | Přečteno: 337 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze knihy „Samomluvy Miroslava Macka“

Kniha českého stomatologa, bývalého politika, publicisty, překladatele a politického komentátora Miroslava Macka „Samomluvy Miroslava Macka“ je podivuhodná. Pobaví, rozesměje, inspiruje i obohatí, neboť je plná životní moudrosti.

18.11.2017 v 19:14 | Karma článku: 16.46 | Přečteno: 448 | Diskuse

Martin Houška

Slavíme 129 let od vzniku výmluvy na lenost

Za pár dní naše planeta oslaví významné výročí a to 129 let od počátků automobilové historie. Nestali jsme se však otroky našich plechových miláčků?

18.11.2017 v 18:55 | Karma článku: 4.42 | Přečteno: 142 | Diskuse

Oto Jurnečka

Já jsem větší demokrat než vy pane, aneb už se perou

Po volbách se jedna část politické scény prohlásila jedinou demokratickou silou. V dojemném souladu s médii rozjeli příběh, kterak strany se kterými nekamarádí, nejsou demokratické.

18.11.2017 v 18:29 | Karma článku: 33.21 | Přečteno: 595 | Diskuse

Karel Ábelovský

Souboj mozků a názorů

... kandidatura na prezidenta, nic jiného není a ani by být neměla. Zaznívají zde však nestoudné názory, že prezidentští kandidáti mají prázdné programy, že na to nemají; velmi pravděpodobně jde jen o prázdné výkřiky z neznalosti

18.11.2017 v 17:17 | Karma článku: 10.28 | Přečteno: 309 | Diskuse
Počet článků 99 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2337

Zajímám se o dění ve společnosti a mnohé věci mně připadají absurdní a nehodné 21. století. Nemám rád lživé zpravodajství a komentáře, politickou korektnost a pokrytectví a rád otevřeně nazývám věci pravými jmény.

Pod svými blogy již nadále nebudu vůbec diskutovat, nebo jen zcela výjimečně, za což se některým lidem předem omlouvám. 

(Jo, a ještě jedna věc - trolly, hulváty, sprosťáky a pašeráky v diskusích pod mými blogy opravdu nechci. Ty budu mazat bez jakéhokoli upozornění!) Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.